KAMPER ZIMĄ – EXTRA WYPOSAŻENIE!

Kamper zimą – doskonały pomysł na sylwestra, ferie, narty i inne podróże…

Kamper zimą? Dlaczego nie! Otóż właśnie podróżowanie kamperem to nie tylko doskonały pomysł na letnie urlopy czy wakacje. Miłośnicy karawaningu doskonale o tym wiedzą, że każda pora roku jest dobra na tego rodzaju turystykę. Każda z nich to inny rodzaj przygody oraz szereg unikalnych i niezwykle ciekawych atrakcji. Ostatnimi laty ludzie poszukują oczywiście oryginalnych sposobów na podróżowanie, a także miejsc, w którym można odpocząć od natłoku turystów i męczącego tłumu. Popularnym stało się też spędzanie świąt czy sylwestra poza domem, w nietypowym klimacie, który pozwoli na chwilę relaksu i odmienności od tego, co już doskonale znamy. Tak więc obecnie zainteresowanie wynajmem kampera w okresie zimowym znacznie wzrosło. Ponieważ bez względu na temperaturę w tym komfortowo wyposażonym wozie można spać, gotować i zwyczajnie mieszkać. Łatwo też zauważyć, że ośrodki narciarskie coraz częściej zapraszają kamperowiczów pod swoje stoki. Ponadto warto wspomnieć, iż w Alpach jest to już bardzo powszechny widok.

Wyposażenie kampera zimą – nasza oferta

Dla miłośników zimowej eskapady czy to w Bieszczady, czy może na Mierzeję Helską mamy dodatkowe wyposażenie, które na pewno przyda się w podróży. A stanowi je między innymi:

ogrzewanie wszystkich pomieszczeń w kamperze (ogrzewanie z butli gazowej 11 kg – co wystarcza na tydzień ogrzewania);
izolowane zbiorniki na wodę użytkową oraz na wodę szarą do minus 15 stopni;
ogrzewany garaż, gdzie można wysuszyć buty, kurtki, spodnie bądź rękawiczki oraz pozostawić sobie narty lub deskę snowboardową.

Dodatkowo nasze kampery wyposażone są w:

– opony zimowe;
– łańcuchy śniegowe;
– kable rozruchowe;
– linkę holowniczą.

Podsumowując, nasze nowe modele kamperów są w pełni przystosowane do podróży zarówno wiosną, latem, jak i również zimą. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie omówimy szczegóły wynajmu kampera w zimie.

Kontakt

Jeśli chcesz uzyskać bezpłatną konsultację bez żadnych zobowiązań, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.